Zapraszamy do Wypożyczalni - Opole - ul. Częstochowska 11 - tel. 77 445 92 99
linia medyczna

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego

Czym się zajmuje nasza wypożyczalnia?

W naszych punktach sprzedaży umożliwiamy także wypożyczenie różnego rodzaju sprzętu do rehabilitacji, urządzeń medycznych, przyborów pomocniczych i urządzeń do ćwiczeń.
Dajemy możliwość wypożyczenia urządzeń na różny okres czasu, w zależności od potrzeb pacjenta. Dzięki temu firma GortoMed umożliwia dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego ludziom, którzy mają problemy ze zdobyciem środków na zakup lub nie chcą nabywać na stałe urządzenia, które jest potrzebne na krótki okres użytkowania.


Wypożyczalnia w Opolu, skrzyżowanie ul. Witosa/Częstochowska

Czynne: pon-pt, godz. 8.00-16.00
Mamy w swojej ofercie wiele produktów do wypożyczenia w zależności od potrzeb naszych klientów. Aby wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny prosimy o kontakt, udzielimy wszelkich informacji. Wypożyczenie produktu następuje po uzgodnieniu warunków i podpisaniu umowy. Wszelkie informacje dostępne na stronie www.gortomed.com lub telefonicznie 77 445 92 99.
Zapraszamy.
Cena za wypożyczenie szyny do 10 dni - 250 zł


Cena za wypożyczenie łóżka - 100 zł/ miesiąc


Cena za wypożyczenie wózka - 60 zł/miesiąc


Cena za wypożyczenie podpórki rehabilitacyjnej - 40 zł/miesiąc


Cena za wypożyczenie podpórki rehabilitacyjnej - 40 zł/miesiąc


Cena wypożyczenia koncentratora tlenu - 120 zł/miesiąc


Cena za wypożyczenie lampy bioptron - 10 zł/dzień


Cena za wypożyczenie kul - 10 zł/14 dni, 15 zł/miesiąc

BADANIE STÓP I DOBÓR WKŁADEK INDYWIDUALNYCH


WYPOŻYCZALNIA OPOLE - przy ulicy Witosa - szyny CPM

  Od kilku lat nowością w naszej wypożyczalni jest możliwość nabycia urządzenia do ćwiczeń biernych stawu kolanowego. Ćwiczenie wykonywane jest przy użyciu szyny CPM, jest to elektrycznie napędzane urządzenie do ćwiczeń stawu kolanowego, stawu biodrowego i stopy. Ćwiczenie na szynie CPM zapewnia ruch w stawach kończyny dolnej bez jej obciążenia, gdyż ćwiczenie odbywa się w pozycji leżącej lub półsiedzącej.
  Dostęp do tego typu urządzenia zapewnia pacjentom kontynuowanie rehabilitacji rozpoczętej na oddziale szpitalnym po zabiegach chirurgicznych oraz po ograniczeniu sprawności kończyny. Urządzenie zastępuje ciężką pracę fizjoterapeuty, dbającego o przywrócenie sprawności kończyny, jednakże zaleca się prowadzić nadzór nad ćwiczeniami. Bardzo ważne jest początkowe ustawienie i dopasowanie szyny do długości, obwodów kończyny oraz kąta zgięcia i wyprostu.
  Szyny CPM cieszą się bardzo dużą popularnością u pacjentów rehabilitowanych w domu, chcących szybko wrócić do pełniej sprawności ruchowej.

Wypożyczalnia łóżek

wypożyczalnia opole   Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych mieści się na początku ul. Witosa w miejscowości Opole. Od wielu lat zajmujemy się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych, sterowanych pilotem. Do każdego łóżka można dokupić materac z powłoką nieprzemakalną oraz wyposażenie dla osoby leżącej. Aby wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne należy skontaktować się z nami, podpisać umowę na wypożyczenie łóżka oraz ustalić odbiór. Istnieje możliwość dowozu łóżka przez naszą firmę.
  Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego mieści się przy Sklepie Medycznym, co umożliwia zapoznanie się z ofertą sklepu i uzyskanie informacji na temat potrzebnych przyrządów, wyrobów medycznych oraz informacji na temat refundacji sprzętu medycznego. W naszym sklepie można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty. W Sklepie Medycznym pracują fizjoterapeuci, którzy są przeszkoleni i posiadają doświadczenie w temacie rehabilitacji pacjenta leżącego. Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych informacji na tematy związane z rehabilitacją.