Zapraszamy do kontaktu z GortoMed w Opolu - ul. Częstochowska 11 - tel. 692 120 065 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
sprzet rehabilitacyjny

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Zapraszamy do zakupów w GortoMED !

sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego Firma GortoMED od początku swojej działalności, zajmowała się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego, przeznaczonego do prowadzenia rehabilitacji w gabinetach i ośrodkach rehabilitacyjnych. W ciągu kilkunastoletniej działalności, wyposażyliśmy wiele gabinetów rehabilitacyjnych, ośrodków rehabilitacyjnych, DPS-ów, NZOZ-ów oraz szpitali.
Posiadamy duże doświadczenie w doborze odpowiedniego sprzętu medycznego, posiadającego wymagane uprawnienia i certyfikaty.
Kupując u nas, masz pewność, że zaoferujemy ci najpopularniejsze urządzenia stosowane w Polsce, w dobrej cenie.
W przypadku zainteresowania zakupem urządzeń, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i zaproponujemy odpowiednie urządzenia.
Zapraszamy do kontaktu.


Firma GortoMED od 2006 roku zajmuje się sprzedażą urządzeń rehabilitacyjnych, aparatów do fizykoterapii, wyrobów medycznych oraz środków pomocnicznych.

Sprzęt rehabilitacyjny

Gabinet rehabilitacyjny

Aparaty do fizykoterapii

Aparaty do fizykoterapii


Sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego, szukasz urządzeń
skontaktuj się z nami.


sprzęt rehabilitacyjny

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych w sprzęt rehabilitacyjny i aparaty do fizykoterapii. Kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny na terenie województwa opolskiego.


Łóżka rehabilitacyjne elektryczne

Łóżko rehabilitacyjne elektryczneZapraszamy do zapoznania się z wybraną przez nas ofertą na łóżka rehabilitacyjne do opieki nad osobą leżącą w domu.
Wszystkie łóżka są przeznaczone do stosowania w domu, mają estetyczny wygląd, potrzebne funkcji i są to łóżka elektryczne, sterowane pilotem.
Dzięki temu, osoba leżąca ma możliwość obsługi samodzielnej lub przy pomocy opiekuna.
Łóżka posiadają barierki boczne oraz wysięgnik.
Istnieje możliwość zakupu u nas tego typu łóżka lub wypożyczenie.
Zapraszamy do sklepu medycznego.


Koncentratory tlenu

koncentrator tlenuPosiadamy w ofercie sklepu koncentratory tlenu - aparaty do terapii tlenowej.
W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z sercem, płucami lub innymi częściami układu odechowego. Wiele z tych osób może korzystać z terapii tlenowej.
Koncentrator tlenu jest najbardziej niezawodny obecnie aparat tlenowy, oddzielający tlen z powietrza i oddaje go osobie potrzebującej.
Wytwarza tlen o wysokim stężeniu.
W naszym sklepie dowiesz się jak wypożyczyć lub zakupić apatat do tlenoterapii.


sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnegoDział Handlowy:
GortoMED Sprzęt Rehabilitacyjny
- ul. Częstochowska 11, Opole
- tel. 692 120 065


Nasze sklepy medyczne GortoMED

Sklepy czynne poniedziałek - piątek, godz 8.00 - 16.00


Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego, wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych w urządzenia stosowane w rehabilitacji w prywatnych gabinetach rehabilitacyjnych, ośrodkach prowadzących rehabilitację na salach kinezyterapii. Sprzedaż aparatów do fizykoterapii: dystrybucja urządzeń znanych producentów i znanych marek na terenie Polski.
Chcesz wyposażyć gabinet w nowy sprzęt rehabilitacyjny?
Skontaktuj się z nami.