Zapraszamy do sklepu - GortoMED Opole - ul. Częstochowska 11 - tel. 692 120 065 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
wkładki ortopedyczne Opole

Wkładki ortopedyczne - Opole

wkładki ortopedyczne OpoleSklep Medyczny GortoMED informuje o badaniach stóp i wykonywaniu wkładek ortopedycznych !

wkładki ortopedyczne na wymiar

Nasz sklep specjalizuje się w doborze i produkcji indywidualnych wkładek do butów. W naszej ofercie posiadamy wkładki korekcyjne, wkładki ortopedyczne, wkładki dla osób uprawiających sport oraz wkładki do codziennego użycia. Dodatkowo będziemy wykonywać badania stóp wraz z doborem i wytworzeniem indywidualnej wkładki korygującej wady stóp oraz dobranej w celu polepszenia komfortu stopy.
Posiadamy szeroką ofertę wkładek do wyboru, w zależności od potrzeby zastosowania. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji.
Sklep rehabilitacyjny Opole, ul. Częstochowska, Witosa


BADANIE STÓP I DOBÓR WKŁADEK INDYWIDUALNYCH


Badanie stóp - indywidualne wkładki ortopedyczne Opole

Opole - ul. Częstochowska 11 - tel. 692 120 065
Nysa - ul. Krzywoustego 28 - tel. 728 442 010
Kluczbork - ul. Zamkowa 3 - tel. 784 287 719


Wkładki ortopedyczne na wymiar

dobór wkładekFirma GortoMED zajmuje się sprzedażą wkładek wykonywanych indywidualnie w oparciu o badanie stóp pacjenta, wywiad oraz potrzeby badanego. Polecamy wkładki ortopedyczne na wymiar termoformowalne Sidas. Wkładki Sidas, to produkt znanej na całym świecie firmy Podiatech, specjalizującej się w oferowaniu najlepszej technologi dla każdej stopy. Sidas to grupa zajmująca się rozwojem najnowszych innowacji w kooperacji z ekspertami w dziedzinie podologii, sportowcami i medykami. Jak podaje firma Sidas Medical-Podiatech, obecnie na całym świecie 15 000 profesjonalnych dystrybutorów promuje produkty Sidas.
Sklep Medyczny GortoMED Opole jest jednym z dystrybutorów wkładek termoformowalnych. Zajmujemy się dobraniem i dopasowaniem wkładek korekcyjnych w zależności od potrzeb oraz oczekiwanego efektu terapeutycznego.


Wkładki ortopedyczne na zamówienie

wkładki SidasProponujemy wkładki ortopedyczne na zamówienie firmy Sidas z Francji.
Wykonanie wkładek dopasowanych do pacjenta to proces składający się z kilku etapów, dzięki czemu wkładki będą odpowiednio dopasowane do kształtu stopy, będą spełniały swoją funkcję zależną od potrzeb i wymagań osoby decydującej się na ich wykonanie.
Wkładki ortopedyczne na zamówienie mogą być stosowane w różnym celu, aby odciążać, korygować, amortyzować lub wzmacniać propulsję stopy.
Wykonanie wkładek indywidualnych to proces wymagający przeprowadzenia rozmowy, wykonania badania, pomiarów i obserwacji. Na podstawie zebranych informacji wykonuje się wkładkę indywidualnie do potrzeb. Kolejne wnioski są wyciągane podczas stosowania wkładek w życiu codziennym. Jest to kolejne źródło informacji, które pomaga wykonać lepiej każdą następną wkładkę.


Rodzaje materiałów wykorzystywanych do wykonania wkładek korekcyjnych

wkładki ortopedyczne Sidas na wymiar Przeprowadzone badanie stóp pacjenta i wywiad na temat dolegliwości oraz preferencji badanego, umożliwiają wybór odpowiednich materiałów do utworzenia wkładki indywidualnie dopasowanej.
Wśród szerokiej gamy materiałów rozróżniamy kilka grup:
Szeroki wachlarz materiałów i modułów do wykorzystania przy tworzeniu wkładki umożliwia jak najlepsze dopasowanie wkładki do potrzeb klienta oraz pozwala zniwelować wykryte wady lub dolegliwości. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie różnych typów ortezy, umożliwiającej wykonywanie wszystkich czynności codziennego dnia. Wkładki spełniają wymagania dotyczące wysokiej jakości i skuteczności. Stosowane materiały są opracowywane i tworzone specjalnie na potrzeby wykonania wkładek termoformowalnych.


Indywidualne wkładki ortopedyczne opinie

indywidualne wkładki ortopedyczne opinie Wkładki ortopedyczne Sidas mają bardzo dobre opinie na świecie. Marka Sidas posiada kilkanaście linii standardowych. Jedną z linii są wkładki przeznaczone do codziennego stosowania przez kobiety oraz mężczyzn. Jest to grupa wkładek przeznaczonych do stosowania w pracy, w wyjściu na spacer lub podczas wykonywania codziennych czynności.
Kolejną linię stanowią różnego rodzaju wkładki sportowe, które możemy podzielić na kilka grup w zależności od rodzaju sportu lub intensywności i stopnia wysiłku.
Specjalną linię stanowią indywidualne wkładki ortopedyczne, do stosowania na patologie występujące w obrębie stopy lub kończyn dolnych. Wkładki ortopedyczne korygują wszelkie możliwe patologie występujące w obrębie stopy.
Osobną linię tworzą wkładki dla dzieci, stosowane do codziennych aktywności oraz wkładki korekcyjne, korygujących wady stóp takie jak koślawość stóp, płaskostopie oraz inne. Wybierając odpowiednią bazę mamy możliwość zniwelować wady, poprawić sprawność stopy lub komfort chodzenia czy biegania.
Polecamy wkładki ortopedyczne Sidas.


Indywidualne wkładki ortopedyczne cena

Wykonanie indywidualnych wkładek to proces, którego elementami są wywiad - rozmowa z pacjentem, badanie stóp oraz ocena chodu.
Następny element procesu to dobór wkładki odpowiedniej do wyników badań oraz odpowiednich do stosowanego obuwia.
Kolejny etap to wykonanie wkładki ortopedycznej, dopasowanej do obuwia. Tak dopasowana wkładka jest stosowana przez pacjenta.
Ostatni etap to wprowadzenie ewentualnych korekt, zmian, na podastawie wniosków po miesięcznym stosowaniu.
Zastosowany proces prowadzący do wytworzenia wkładki indywidualnej oraz specjalne materiały użyte w budownie wkładki korekcyjnej, wpływają na jej cenę. Gotowe indywidualne wkładki ortopedyczne - cena w granicach 200zł - 350 zł.


BADANIE STÓP I DOBÓR WKŁADEK INDYWIDUALNYCH


Wykonujemy wkładki indywidualne dla osób z problemami:

Wykonane przez nas wkładki ortopedyczne mogą być stosowane nawet przez osoby, które chodzą bardzo dużo, a chcą uniknąć bólu stóp, kolan czy bioder.
Pierwsza wizyta owocuje już tym, że specjalista - fizjoterapeuta na podstawie wywiadu i badań określi bardzo dokładnie jaki problem Państwu dolega, a następnie jakie wkładki ortopedyczne będą odpowiednie.
Druga wizyta to formowanie wkładek oraz naniesienie korekcji. Korekcję dokonujemy przed formowaniem wkładki, podczas formowania oraz po uformowaniu wkładki. Wkładki formujemy bezpośrednio na Twojej stopie. Dzięki temu są one idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
Po uformowaniu wkładki są obrabiane i dopasowane do obuwia. Zaletą polecanych przez nas wkładek jest możliwość dokonywania korekcji po użyciu przez osobę korzystającą z wkładek. Możliwe są kolejne korekty wkładki.
Zapraszamy do kontaku z nami - pracownicy GortoMed


Wkładki ortopedyczne

- rodzaje wkładek