Zapraszamy do naszego sklepu - GortoMed w Opolu - ul. Kośnego 47/8 - tel. 602 78 00 24 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
linia medyczna

Środki pomocnicze


Peruki

Różnego typu peruki, imitujące włosy. Przyjdź i zobacz naszą ofertę. Posiadamy duży wybór peruk, różnych firm, dostępnych na naszym rynku. Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie możesz zobaczyć duży wybór peruk i możesz liczyć na pomoc w doborze peruki. Umów się na spotkanie w naszym sklepie. Zapraszamy.


Protezy piersi

Protezy piersi - epitezy piersi, to protezy przeznaczone dla kobiet po zabiegu mastektomii. Mamy wybrane kilka rodzajów protez piersi, pomagamy w wyborze rozmiaru i rodzaju piersi. Nasze pracownice są przeszkolone i posiadają wieloletnie doświadczenie, o czym świadczy duża liczba klientów, korzystających z zaopatrzenia w protezy w naszym sklepie.
Polecamy także nasze gorsety protetyczne, biustonosze specjalistyczne oraz stroje do kąpieli. Zapraszamy do kontaktu z nami.


Pieluchomajtki

Polecamy pieluchomajtki firmy Tena oraz Seni. Od lat zajmujemy się sprzedażą tego typu środków pomocniczych. Istnieje możliwość zakupu różnego typu produktów, wedle życzenia klienta. Promujemy produkty, które najczęściej sprzedajemy, wypróbowane przez naszych stałych klientów. Chętnie pomagamy w wyborze odpowiednich pieluch lub majtek dla osób leżących.


Artykuły stomijne

Zajmujemy się zaopatrzeniem w sprzęt stomijny. Polecamy kilka firm stomijnych, w zależności od potrzeb na tego typu sprzęt pomocniczy. Mamy doświadczenie w zaopatrzeniu w tego typu sprzęt stomijny. Dobieramy odpowiednie produkty do zaopatrzenia kolostomii, urostomii i illeostomii.
Jeżeli szukasz produktów stomijnych, umów się z naszym pracownikiem, chętnie wytłumaczy jakie mamy produkty i jak je stosować. Osoby zajmujące się stomią w naszej firmie są przeszkolone z tego typu produktów. Zapraszamy do kontaktu !