Zapraszamy do naszego sklepu - GortoMed w Opolu - ul. Kośnego 47/8 - tel. 602 78 00 24 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
linia medyczna

Środki pomocnicze


Peruki medyczne

peruki medyczne

Zobacz naszą ofertę różnego rodzaju peruk medycznych oraz środków do pielęgnacji. Sklepy GortoMED od wielu lat zajmują się zaopatrzeniem w peruki medyczne.

W naszych sklepach posiadamy różnego typu peruki, imitujące włosy.
Duży wybór peruk - różnych firm, dostępnych na naszym rynku.Polecamy peruki firmy Rokoko, Nah i Semida. Są to wybrane i znane firmy, zajmujące się dystrybucją peruk.
Zapraszamy do naszych sklepów, gdzie możesz zobaczyć duży wybór peruk i możesz liczyć na pomoc w doborze peruki.
Umów się na spotkanie w naszym sklepie. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej peruki oraz doradzimy jak o nią dbać i pielęgnować. Jesteśmy fizjoterapeutami, posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze peruk.
Zapraszamy do sklepu w Opolu, w Nysie i w Kluczborku.

linia medyczna

Protezy piersi

Protezy piersi - epitezy piersi, to protezy przeznaczone dla kobiet po zabiegu mastektomii. Mamy wybrane kilka rodzajów protez piersi, pomagamy w wyborze rozmiaru i rodzaju piersi. Nasze pracownice są przeszkolone i posiadają wieloletnie doświadczenie, o czym świadczy duża liczba klientów, korzystających z zaopatrzenia w protezy w naszym sklepie.
Polecamy także nasze gorsety protetyczne, biustonosze specjalistyczne oraz stroje do kąpieli. Zapraszamy do kontaktu z nami.

protezy piersi

Pieluchomajtki, majtki chłonne

pieluchomajtki Polecamy pieluchomajtki dostępne w naszych sklepach medycznych GortoMED w Opolu, Kluczborku i w Nysie.
Prowadzimy zaopatrzenie comiesięczne w produkty firmy Tena oraz Seni.
Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą środków pomocniczych do stosowania przez osoby leżące lub mające problemy wymagające zastosowania pieluchomajtek, majtek chłonnych lub wkładek.
Jeżeli chodzi o zaopatrzenie comiesięczne, istnieje możliwość zakupu różnego typu produktów, wedle życzenia klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu, potrafimy doradzić jakie produkty najlepiej zastosować u konkretnej osoby. Promujemy produkty, które najbardziej odpowiadają, wypróbowane przez naszych stałych klientów. Chętnie pomagamy w wyborze odpowiednich produktów, pieluchomajtek, wkładek lub majtek chłonnych dla osób leżących, zarówno pod względem rodzaju produktu, jego chłonności, jak i rozmiaru.
Zapraszamy po poradę oraz zakup pieluchomajtek w naszych sklepach.

pieluchomajtki

Artykuły stomijne

Zajmujemy się zaopatrzeniem w sprzęt stomijny. Polecamy kilka firm stomijnych, w zależności od potrzeb na tego typu sprzęt pomocniczy. Mamy doświadczenie w zaopatrzeniu w tego typu sprzęt stomijny. Dobieramy odpowiednie produkty do zaopatrzenia kolostomii, urostomii i illeostomii.
Jeżeli szukasz produktów stomijnych, umów się z naszym pracownikiem, chętnie wytłumaczy jakie mamy produkty i jak je stosować. Osoby zajmujące się stomią w naszej firmie są przeszkolone z tego typu produktów. Zapraszamy do kontaktu !