Zapraszamy -Sprzęt Rehabilitacyjny Opole - GortoMED - ul. Częstochowska 11 - tel. 692 120 065 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
sprzęt rehabilitacyjny Opole

Sprzęt Rehabilitacyjny Opole

Zapraszamy do sklepu rehabilitacyjnego Opole, ul. Częstochowska 11 !

sprzęt rehabilitacyjny OpoleFirma GortoMED jest jednym z liderów sprzedaży sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie województwa opolskiego.

sprzęt rehabilitacyjny

Pracownicy sklepów GortoMED od 2006 roku zdobywają doświadczenie w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz w zaopatrzeniu ortopedycznym pacjentów z całego województwa opolskiego.
Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, z dużym doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia naszych klientów w wyroby medyczne.
Posiadamy 4 sklepy na terenie województwa opolskiego w tym 2 na terenie Opola. Sklep rehabilitacyjny na skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej i Witosa zajmuje się głównie sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego i prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.
Zapraszamy do kontaktu tel. 692 120 065


UWAGA ! Sprzęt rehabilitacyjny może być refundowany przez NFZ, PCPR, PFRON, Urząd Miasta lub przez różne fundacje - o szczegóły zapytaj w naszym sklepie !


Urządzenia Rehabilitacyjne podlegające refundacji


sprzęt rehabilitacyjny Opole

Firma GortoMED ma swoją siedzibę w Opolu, ulica Częstochowska 11, skrzyżowanie z ulicą Witosa.
Od wielu lat sprzedajemy sprzęt rehabilitacyjny, urządzenia medyczne oraz realizujemy wnioski NFZ na zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny. Nasi pracownicy to fizjoterapeuci z doświadczeniem w sprzedaży wyrobów medycznych.
Kupuj wyroby medyczne w sklepach medycznych !


Sprzęt rehabilitacyjny Opole

Sklep rehabilitacyjny OpoleFirma GortoMED to od wielu lat dostawca sprzętu rehabilitacyjnego wchodzącego na wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego.
Zajmujemy się dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego, wyposażeniem w sprzęt rehabilitacyjny prywatne gabinety rehabilitacyjne, szpitale, Domy Pomocy Społecznej, NZOZY oraz inni świadczeniodawcy.
Kupując u nas, masz gwarancję zakupu sprawdzonych i znanych w Polsce urządzeń. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w urządzenia do prowadzenia rehabilitacji, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas na szukanie urządzeń i zmniejszają ryzyko zakupu nieznanego produktu.
Firma GortoMED zajmuje się sprzedażą tego typu urządzeń od roku 2006. Posiadamy odpowiednie doświadczenie co do wyboru producenta i właściwego aparatu medycznego.
Jeżeli szukasz urządzeń, skontaktuj się z nami, przygotujemy ci ofertę na sprzęt rehabilitacyjny Opole, tel.692 120 065.


Koncentratory tlenu Opole

koncentrator tlenuPosiadamy w ofercie sklepu koncentratory tlenu - aparaty do terapii tlenowej.
W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z sercem, płucami lub innymi częściami układu odechowego. Wiele z tych osób może korzystać z terapii tlenowej.
Koncentrator tlenu jest najbardziej niezawodny obecnie aparat tlenowy, oddzielający tlen z powietrza i oddaje go osobie potrzebującej. Wytwarza tlen o wysokim stężeniu.
W naszym sklepie dowiesz się jak wypożyczyć lub zakupić apatat do tlenoterapii.
Posiadamy w ofercie koncentratory takich firm jak Philips Respironics, Devilbiss oraz Olive, Aerti. Podczas sprzedaży urządzenia wykonujemy szkolenie na temat używania koncentratorów tlenu oraz dobieramy potrzebny asortyment. Żywotność koncentratora zależy od sposobu jego używania i dbania o jego kondycję.
Kupuj urządzenia medyczne w Sklepach Medycznych !


Łóżka rehabilitacyjne Opole

Łóżko rehabilitacyjne elektryczneZapraszamy do zapoznania się z wybraną przez nas ofertą na łóżka rehabilitacyjne do opieki nad osobą leżącą w domu.
Wszystkie łóżka są przeznaczone do stosowania w domu, mają estetyczny wygląd, potrzebne funkcji i są to łóżka elektryczne, sterowane pilotem.
Dzięki temu, osoba leżąca ma możliwość obsługi samodzielnej lub przy pomocy opiekuna.
Łóżka posiadają barierki boczne oraz wysięgnik. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy tylko sprawdzone produkty. Nasze produkty posaiadają gwarancję producenta, są wyrobami medycznymi oraz zapewniamy pomoc w okresie pogwarancyjnym.
Istnieje możliwość zakupu u nas tego typu łóżka lub wypożyczenie.
Zapraszamy do sklepu GortoMED w Opolu, ul. Częstochowska 11.


Poduszki ortopedyczne i korekcyjne

poduszki ortopedyczneW naszym sklepie znajda Państwo szeroki wybór poduszek ortopedycznych o różnej wysokości i stopniu utwardzenia, jak również rogale podróżne, półwałki, wałki, poduszki lędźwiowe do samochodu czy biura.
Szczególnie polecamy poduszki ortopedyczne odciążające odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
Wybrane przez nas poduszki, polecane są osobom, dla których jakość i komfort w czasie snu jest najważniejsza oraz wszystkim, którzy zmagają się podczas wypoczynku z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Wykonane z najwyższej jakości pianki leniwej, która doskonale dostosowuje swój kształt do prawidłowego ułożenia głowy. Cechują się miękkością i sprężystością.
Zapraszamy do sklepu GortoMED w Opolu.


Wkładki ortopedyczne indywidualne

wkładki ortopedyczne OpoleZnajdą Państwo u nas wkładki ortopedyczne na różnego rodzaju dolegliwości bólowe takie jak: haluksy, palce młoteczkowate, płaskostopie poprzeczne, płaskostopie podłużne, ostroga piętowa, a także skrót kończyny.
Odpowiednio dobrane wkładki ortopedyczne sprawiają, że zmniejsza się lub całkowicie ustaje ból stóp, kolan i bioder.
Wkładki ortopedyczne odciążają stawy i prawidłowo ustawiają stopę, tak by jej położenie podczas ruchu było właściwe.
Dokonujac zakupu w naszym sklepie pod okiem fizjoterapeuty, masz pewność, że kupujesz właściwy produkt.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Umów się na spotkanie !


Nasze sklepy medyczne GortoMED

Sklepy czynne poniedziałek - piątek, godz 8.00 - 16.00


Sprzęt Rehabilitacyjny Opole ul. Częstochowska 11

Sklep zajmujący się zaopatrzeniem w przedmioty ortopedyczne, ortezy i stabilizatory na stawy kończyn, kule i balkoniki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, pieluchomajtki, stomia, peruki, protezy piersi, wkładki korekcyjne i ortopedyczne,
sprzęt rehabilitacyjny Opole