Zapraszamy do kontaktu w sprawie uzyskania dofinansowania do zakupu skutera elektrycznego - GortoMED w Opolu - ul. Kośnego 47/8 - tel. 728 442 010 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
linia medyczna

Skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych

reklama skutery
Sklepy Medyczne GortoMED w Opolu, zapraszają do zapoznania się z naszą ofertą skuterów elektrycznych.
Skutery elektryczne są przeznaczone dla osób mających problemy z przemieszczaniem się na dużą odległość oraz dla osób niepełnosprawnych.
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego, wyrobów medycznych, środków pomocniczych oraz wyrobów zdrowotnych. Od 2006 roku zaopatrujemy pacjentów z województwa opolskiego w urządzenia rehabilitacyjne i wyroby zdrowotne.
Firma GortoMed od wielu lat zajmuje się także sprzedażą skuterów elektrycznych i wózków napędzanych elektrycznie.< br />Mamy przyjemność poinformować, że od roku 2019 ruszył program Aktywny samorząd, umożliwiający uzyskanie dofinansowania na skuter elektryczny dla osób niepełnosprawnych. Poniżej przedstawiamy uzyskane przez nas informacje. Szczegóły można uzyskać w PCPR-ach.
  Termin składania wniosków - zadzwoń i zapytaj.
Zapraszamy do kontaku z nami !!


UZYSKAJ INFORMACJE O DOFINANSOWANIU NA SKUTER

Kliknij i wyślij maila z zapytaniem krakowska@gortomed.com.pl

Dlaczego kupić u nas?

  Ponieważ nasza oferta jest wybrana przez osoby specjalizujące się w doborze sprzętu rehabilitacyjnego, nasi pracownicy to wykształceni fizjoterapeuci. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży wyrobów medycznych i sprzętu rehabilitacyjnego, jesteśmy na rynku od roku 2006.
  Jesteśmy sklepem medycznym, co gwarantuje zakup produktu, który spełnia wymogi stawiane przez NFZ, PCPR i PFRON. Nasza oferta jest starannie wyselekcjonowana, tak, by produkty cieszyły się aprobatą kupujących, nie ulegały częstym uszkodzeniom i awariom. Staramy się wybrać najlepsze oferty na rynku polskim.
  Służymy pomocą i doradzamy w wyborze jak najlepszego sprzętu, dopasowanego do potrzeb naszych klientów, pacjentów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi sklepami w Opolu.

Skuter inwalidzki elektryczny z dofinansowaniem - Aktywny samorząd

Aktywny samorząd - zakup skutera1. Co to za program?
  Program Aktywny Samorząd ma na celu zmniejszenie ograniczeń osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, zawodowym oraz szkolnym. Program w roku 2019 wziął pod uwagę skuter inwalidzki, który idealnie sprawdza się w przypadku osób z ograniczeniami ruchowymi.
  Zadanie 5 w obszarze C obejmuje pomoc w zakupie skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym lub oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego. Jeżeli spełnione są wszystkie kryteria, wówczas wsparcie finansowe może zostać wypłacone do kwoty 5000 złotych, natomiast osoba niepełnosprawna wpłaca 35% wkładu własnego.
2. Jak uzyskać dofinansowanie ?

3. Jakie dokumenty należy złożyć, aby starać się o dofinansowanie na skuter inwalidzki ?
4. Skuter inwalidzki elektryczny czyli co i dla kogo ?
  Skuter - czyli pojazd elektryczny, połączenie wózka inwalidzkiego z motorowerem. Skuter elektryczny pozwala na szybsze przemieszczanie się niepełnosprawnemu. Posiada zazwyczaj trzy lub cztery koła.
Skuter inwalidzki idealnie sprawdzi się w przypadku osób z niepełnosprawnością narządu ruchu. Ma na celu ułatwienie poruszania się w przypadku dłuższych dystansów.
  W przypadku doboru skutera ważnymi parametrami jest stopień niepełnosprawności osoby, jej waga oraz stopień sprawności rak bądż jednej ręki. Następnym krokiem jest rodzaj i moc akumulatora, dzięki któremu pacjent będzie świadomy jaki dystans może pokonać na jednym ładowaniu.
  Podczas zakupu skutera elektrycznego należy zwrócić uwagę na jego wagę (40-150 kg), długość (100-150 cm) oraz kat skrętu (120-200 stopni), teren na którym skuter będzie użytkowany (dobór odpowiednich kół). Mniejszy koła sprawdzi się podczas przemieszczania w domu czy prostej, równej drodze. Większe, pneumatyczne koła sprawdza się bardziej podczas wypraw na tereny pozamiejskie.


Skutery elektryczne dla niepełnosprawnych - Opole

  • zdjęcie skuter opole
  • zdjęcie skuter opole
  • zdjęcie skuter opole
  • zdjęcie skuter opole


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skuterów elektrycznych dla osób niepełnosprawnych.
Kliknij na ofertę i przejdź do naszego sklepu internetowego.   Oferta
Lub zadzwoń do nas albo napisz e-maila. Zapraszamy do kontaktu ! krakowska@gortomed.com.pl

POMOC W PRZYGOTOWANIU WNIOSKU NA SKUTER ELEKTRYCZNY - 728 442 010


Wnioski na dofinansowanie należy składać w oddziałach Powiatowych Centr Pomocy Rodzinie PCPR
Adresy PCPR w województwie opolskim:


UZYSKAJ INFORMACJE O DOFINANSOWANIU NA SKUTER


Kliknij i wyślij maila z zapytaniem krakowska@gortomed.com.pl

Skutery elektryczne Opole - informacja

Sprzęt Rehabilitacyjny Opole -ul. Witosa / ul. Częstochowska - tel. 692 120 065