Zapraszamy - sklep rehabilitacyjny - Opole, ul. Częstochowska 11 - tel. 692 120 065 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
sklep rehabilitacyjny opole

Sklep Rehabilitacyjny Opole

Zapraszamy do sklepu medycznego GortoMED w Opolu - przy ulicy Witosa !

sklep rehabilitacyjny OpoleFirma GortoMED jest jednym z liderów sprzedaży sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie województwa opolskiego.

sklep rehabilitacyjny i wypożyczalnia

Pracownicy sklepów GortoMED od 2006 roku zdobywają doświadczenie w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego oraz w zaopatrzeniu ortopedycznym pacjentów z całego województwa opolskiego.
Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, z dużym doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia naszych klientów w wyroby medyczne.
Posiadamy 4 sklepy na terenie województwa opolskiego w tym 2 na terenie Opola. Sklep rehabilitacyjny na skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej i Witosa zajmuje się głównie sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego i prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.
Zapraszamy do kontaktu tel. 692 120 065


Informujemy, iż nasz Sklep Rehabilitacyjny Opole, ul. Częstochowska 11 realizuje wnioski na zaopatrzenie w wyroby medyczne i środki pomocnicze

Zaopatrzenie ortopedyczne

Środki pomocnicze


sklep rehabilitacyjny opole

Sklep Rehabilitacyjny GortoMED mieści się przy ulicy Częstochowskiej, na skrzyżowaniu z ulicą Witosa w Opolu.
Niedaleko sklepu znajduje się Uniwersytecki Szpital Kliniczny oraz NFZ.
Sklep mieści się w wolno stojącym budynku i posiada własny plac parkingowy.
Zapraszamy do sklepu rehabilitacyjnego GortoMED - Opole.


Poduszki ortopedyczne i korekcyjne

poduszki ortopedyczneW naszym sklepie znajda Państwo szeroki wybór poduszek ortopedycznych o różnej wysokości i stopniu utwardzenia, jak również rogale podróżne, półwałki, wałki, poduszki lędźwiowe do samochodu czy biura.
Szczególnie polecamy poduszki ortopedyczne odciążające odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
Wybrane przez nas poduszki, polecane są osobom, dla których jakość i komfort w czasie snu jest najważniejsza oraz wszystkim, którzy zmagają się podczas wypoczynku z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Wykonane z najwyższej jakości pianki leniwej, która doskonale dostosowuje swój kształt do prawidłowego ułożenia głowy. Cechują się miękkością i sprężystością.
Zapraszamy do sklepu GortoMED w Opolu.


Wkładki ortopedyczne indywidualne

wkładki ortopedyczne OpoleZnajdą Państwo u nas wkładki ortopedyczne na różnego rodzaju dolegliwości bólowe takie jak: haluksy, palce młoteczkowate, płaskostopie poprzeczne, płaskostopie podłużne, ostroga piętowa, a także skrót kończyny.
Odpowiednio dobrane wkładki ortopedyczne sprawiają, że zmniejsza się lub całkowicie ustaje ból stóp, kolan i bioder.
Wkładki ortopedyczne odciążają stawy i prawidłowo ustawiają stopę, tak by jej położenie podczas ruchu było właściwe.
Dokonujac zakupu w naszym sklepie pod okiem fizjoterapeuty, masz pewność, że kupujesz właściwy produkt.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Umów się na spotkanie !


Koncentratory tlenu Opole

koncentrator tlenu opolePosiadamy w ofercie sklepu koncentratory tlenu - aparaty do terapii tlenowej.
W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z sercem, płucami lub innymi częściami układu odechowego. Wiele z tych osób może korzystać z terapii tlenowej.
Koncentrator tlenu jest najbardziej niezawodny obecnie aparat tlenowy, oddzielający tlen z powietrza i oddaje go osobie potrzebującej. Wytwarza tlen o wysokim stężeniu.
W naszym sklepie dowiesz się jak wypożyczyć lub zakupić apatat do tlenoterapii. Mamy w ofercie aparaty takich firm jak Philips, Devilbiss a także Olive oraz Aerti.
Kupując w naszym sklepie dowiesz się jak używać koncentrator tlenu, jak często wymieniać filtry oraz jaki sprzęt stosować. Posiadamy w naszej ofercie maski, przewody i filtry do każdego modelu koncentratora zakupionego u nas.
Prowadzimy także wypożyczalnię koncentratorów tlenu.
Zapraszamy do kontaktu tel. 692 120 065


Łóżka rehabilitacyjne Opole

Łóżko rehabilitacyjne elektryczneZapraszamy do zapoznania się z wybraną przez nas ofertą na łóżka rehabilitacyjne do opieki nad osobą leżącą w domu.
Wszystkie łóżka są przeznaczone do stosowania w domu, mają estetyczny wygląd, potrzebne funkcji i są to łóżka elektryczne, sterowane pilotem.
Dzięki temu, osoba leżąca ma możliwość obsługi samodzielnej lub przy pomocy opiekuna.
Łóżka posiadają barierki boczne oraz wysięgnik.
Istnieje możliwość zakupu u nas tego typu łóżka lub wypożyczenie.
Zapraszamy Sklep rehabilitacyjny Opole, ul. Częstochowska 11.


Sprzęt rehabilitacyjny Opole

Sklep rehabilitacyjny OpoleFirma GortoMED to od wielu lat dostawca sprzętu rehabilitacyjnego wchodzącego na wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego.
Zajmujemy się dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego, wyposażeniem w sprzęt rehabilitacyjny prywatne gabinety rehabilitacyjne, szpitale, Domy Pomocy Społecznej, NZOZY oraz inni świadczeniodawcy.
Kupując u nas, masz gwarancję zakupu sprawdzonych i znanych w Polsce urządzeń. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w urządzenia do prowadzenia rehabilitacji, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas na szukanie urządzeń i zmniejszają ryzyko zakupu nieznanego produktu.
Firma GortoMED zajmuje się sprzedażą tego typu urządzeń od roku 2006. Posiadamy odpowiednie doświadczenie co do wyboru producenta i właściwego aparatu medycznego.
Jeżeli szukasz urządzeń, skontaktuj się z nami, przygotujemy ci ofertę na sprzęt rehabilitacyjny Opole, tel.692 120 065.


Nasze sklepy medyczne GortoMED

Sklepy czynne poniedziałek - piątek, godz 8.00 - 16.00


Sklep Rehabilitacyjny Opole, Częstochowska/Witosa

Sklep zajmujący się zaopatrzeniem w przedmioty ortopedyczne, ortezy i stabilizatory na stawy kończyn, kule i balkoniki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, pieluchomajtki, stomia, wkładki korekcyjne i ortopedyczne, aparaty do bezdechu sennego.
sklep rehabilitacyjny opole