Zapraszamy do naszego sklepu - GortoMED w Opolu - ul. Kośnego 47 - tel. 602 780 024 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
sklep ortopedyczny

Sklep Ortopedyczny Opole

Zapraszamy do sklepu medycznego GortoMED w Opolu - ul. Kośnego 47 !

sklep medyczny OpoleFirma GortoMED jest jednym z liderów sprzedaży sprzętu medycznego na terenie województwa opolskiego.

wyroby medyczne i artykuły zdrowotne

Mamy nadzieję, że dzięki naszym sklepom większa część ludzi będzie miała dostęp do proponowanych przez nas wyrobów związanych ze zdrowiem i profilaktyką zdrowotną.
Pracownicy sklepów GortoMED od 2006 roku zdobywają doświadczenie w sprzedaży wyrobów medycznych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz w zaopatrzeniu ortopedycznym pacjentów z całego województwa opolskiego.
Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, z dużym doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia naszych klientów w wyroby medyczne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu - Opole, przy ulicy Kośnego 47 lub kontaktu telefonicznego.


Informujemy, iż nasz Sklep Medyczny GortoMED - w Opolu realizuje wnioski na zaopatrzenie w wyroby medyczne i środki pomocnicze

Zaopatrzenie ortopedyczne

Środki pomocnicze


sklep medyczny opole

Sklep Ortopedyczny GortoMED - Opole,ul. Kośnego 47 mieści się niedaleko centrum miasta, w pobliżu Szpitala Wojewódzkiego.
Sklep ortopedyczny realizuje wnioski na refundowane przedmioty ortopedycze i środki pomocnicze.
Posiadamy duży wybór wyrobów medycznych i produktów z dziedziny profilaktyki zdrowia. Ponadto wieloletnie doświadczenie, gwarantują udane zakupy w naszym sklepie.


Wózek inwalidzki refundowany

wózek inwalidzki OpoleW naszym sklepie ortopedycznym znajdą Państwo wózek inwalidzki, dobrany w zależności od wskazań lekarza oraz potrzeb własnych.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w ralizacji wniosków na zaopatrzenie ortopedyczne, pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Kupując wózek inwalidzki, warto poświęcić czas i zasięgnąć opini fachowców, by produkt odpowiadał osobie korzystającej z niego oraz jego opiekunowi.
Podstawowe rodzaje wózków: wózek inwalidzki ręczny, wózek inwalidzki lekki, wózek inwalidzki specjalny, wózek inwalidzki specjalny dziecięcy.

Wózek inwalidzki dobieramy w zależności od potrzeb oraz wymiarów pacjenta. Odpowiedni dobór wózka zapewni bezproblemowe korzystanie z jego funkcji. Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, z doświadczeniem w sprzedaży przedmiotów ortopedycznych i sprzętu rehabilitacyjnego. Warto zasięgnąć naszej porady w wybierając wózek inwalidzki oraz uzyskać informacje o sposobach refundacji NFZ lub innych instytucji.
Zapraszamy - Sklep Ortopedyczny GortoMED w Opolu tel. 602 780 024


Pończochy i rajstopy przeciwżylakowe

rajstopy przeciwżylakoweDowiedz się jakie mamywyroby przeciwżylakowe: podkolanówki, pończochy i rajstopy.
Produkty przeciwżylakowe dobieramy w zależności od wskazań lekarza wg. 1, 2 i 3 klasy ucisku. Produkty te maja za zadanie wspomagać odpływ krwi żylnej w kierunku serca. Zapewniają prawidłowe działanie zastawek żylnych i stabilizują krążenie krwi, zapobiegając powstawaniu żylaków i obrzęków kończyn dolnych.
Wyroby te są bardzo dobre jakościowo, a także spełniają idealnie swoje funkcję u osób, u których występują m. in. bóle i obrzęki kończyn dolnych, żylaki i pajączki.
W sklepie GortoMED fizjoterapeutki posiadają doświadczenie w doborze i w wykonaniu pomiaru odpowiedniego rodzaju wyrobu uciskowego.


Ciśnieniomierze medyczne

Ciśnieniomierz automatyczny Opole, Sklep Medyczny KośnegoW sklepie medycznym GortoMED posiadamy szeroki wybór ciśnieniomierzy. Posiadamy różne modele ciśnieniomierzy automatycznych i ciśnieniomierzy półautomatycznych.
Polecamy ciśnieniomierze znanych i często wybieranych firm w Polsce, szczególnie ciśnieniomierze firmy Omron oraz firmy Novamed.
Dodatkowo mamy w sprzedaży elementy wymienne, takie jak: mankiety, pompki i przewody. Dzięki temu kupując u nas, masz możliwość zakupienia tych części w przypadku zużycia lub uszkodzenia.
Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu i firmy, w zależności od potrzeby.

Zalecamy, aby wyroby medyczne kupować w sklepach medycznych. Zapraszamy do kontaktu z nami.


Nasze sklepy medyczne GortoMED

Sklepy czynne poniedziałek - piątek, godz 8.00 - 16.00


Sklep Ortopedyczny Opole ul. Kośnego

Sklep zajmujący się zaopatrzeniem w przedmioty ortopedyczne, ortezy i stabilizatory na stawy kończyn, kule i balkoniki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, pieluchomajtki, stomia, peruki, protezy piersi, wkładki korekcyjne i ortopedyczne.
sklep ortopedyczny