Zapraszamy do Sklepu Medycznego GortoMED - Opole - ul. Częstochowska 11 - tel. 77 445 92 99
linia medyczna

Sprzedaż urządzeń medycznych

Czym się zajmuje firma GortoMED?

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu ortopedycznego oraz urządzeń medycznych. Prowadzimy Sklepy Medyczne w Opolu, Nysie i Kluczborku. Sprzedajemy wyroby medyczne, sprzęt rehabilitacyjny i przedmioty związane z powrotem do zdrowia lub profilaktyką zdrowotną. Posiadamy umowę z NFZ na refundację wyrobów medycznych.


Opole - Nysa - Kluczbork

UWAGA ! Koncentratory tlenu w GortoMED
W związku z dużym zainteresowaniem zakupem koncentratora tlenu, informujemy o dostępności urządzeń w sklepach GortoMED!
Chętnych zapraszamy do zakupu aparatów medycznych Olive lub Philips Respironics.


Pulsoksymetr napalcowy medyczny Fingertip Pulse Oximeter

pulsoksymetr napalcowyPulsoksymetr napalcowy to podręczne urządzenie do nieinwazyjnego oznaczania wysycenia krwi tlenem i rejestracji częstości pracy serca (pulsu) przeznaczone do użytku medycznego, ale również niezbędne dla ludzi aktywnie spędzających czas.
Niewielkie rozmiary pozwalają mieć pulsoksymetr zawsze przy sobie, a łatwość obsługi powoduje że odczyt można uzyskać w ciągu sekund.
Przeznaczony do użycia w szpitalach, pogotowiu, przychodniach, przez lekarzy rodzinnych, położne środowiskowe, w sporcie:
Zalety pulsoksymetru:
- niezawodny, dokładny i trwały
- kolorowy wyświetlacz
- cztery tryby wyświetlania
- ekonomiczny w użytkowaniu
- automatyczne wyłączanie- wykres pulsu na wyświetlaczu
- dostępne różne kolory
Dystrybutor: GortoMED
Cena urządzenia w sklepie: 89 zł

Pulsoksymetr napalcowy ChoiceMMed - Oxy Watch

pulsoksymetr napalcowyPulsoksymetr ChoiceMMed został zaprojektowany, aby mierzyć procentowy stosunek natlenowanej hemoglobiny do całej hemoglobiny.
Pomiar nasycenia krwi tętniczej tlenem otrzymywany jest poprzez skierowanie czerwonego i podczerwonego światła przez pulsujące naczynia. Pulsujące tętniczki na drodze wiązki światła powodują zmianę ilości światła wykrytego przez fotodiodę. Pulsoksymetr określa nasycenie krwi tętniczej tlenem poprzez pomiar pochłaniania światła czerwonego (660nm) i podczerwonego (940nm).
Pulsoksymetr ChoiceMMed wskazany jest do nieinwazyjnego monitorowania funkcjonalnego nasycenia krwi tętniczej tlenem (SPO2) oraz tętna mierzonego za pomocą sensora SpO2.
Może być użyty jako urządzenie do wyrywkowej kontroli w domu, klinikach i szpitalach.
Zalety pulsoksymetru
- duży, czytelny OLED
- wygodny, nakładamy na palec i naciskamy przycisk
- zakres pomiaru saturacji: 0-100% (dokładność ± 2% przy >70%).
- pomiar tętna
Cena urządzenia w sklepie: 129 zł


Zapraszamy do kontaktu z nami !
📞692 120 065


Wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Informacja: tel. 77 445 92 99 koncentratory tlenu

Sklepy GortoMED - Opole - Nysa - Kluczbork


Sklepy GortoMED - Opole - Nysa - Kluczbork


Sklep Medyczny w Opolu, skrzyżowanie ul. Częstochowska 11

Czynne: pon-pt, godz. 8.00-16.00 - tel. 77 445 92 99

Sklep Medyczny w Nysie, ul. Krzywoustego 28

Czynne: pon-pt, godz.9.00-17.00 - tel. 728 442 010

Sklep Medyczny w Kluczborku, ul. Zamkowa 3

Czynne: pon-pt, godz. 9.00-17.00 - tel. 784 287 719

Mamy w swojej ofercie wiele produktów do wypożyczenia w zależności od potrzeb naszych klientów. Aby wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny prosimy o kontakt, udzielimy wszelkich informacji. Wypożyczenie produktu następuje po uzgodnieniu warunków i podpisaniu umowy. Wszelkie informacje dostępne na stronie www.gortomed.com lub 📞 692 120 065
Zapraszamy.


 

BADANIE STÓP I DOBÓR WKŁADEK INDYWIDUALNYCH


Wypożyczalnia rehabilitacyjna - szyny CPM

  Od kilku lat nowością w naszej wypożyczalni jest możliwość nabycia urządzenia do ćwiczeń biernych stawu kolanowego. Ćwiczenie wykonywane jest przy użyciu szyny CPM, jest to elektrycznie napędzane urządzenie do ćwiczeń stawu kolanowego, stawu biodrowego i stopy. Ćwiczenie na szynie CPM zapewnia ruch w stawach kończyny dolnej bez jej obciążenia, gdyż ćwiczenie odbywa się w pozycji leżącej lub półsiedzącej.
  Dostęp do tego typu urządzenia zapewnia pacjentom kontynuowanie rehabilitacji rozpoczętej na oddziale szpitalnym po zabiegach chirurgicznych oraz po ograniczeniu sprawności kończyny. Urządzenie zastępuje ciężką pracę fizjoterapeuty, dbającego o przywrócenie sprawności kończyny, jednakże zaleca się prowadzić nadzór nad ćwiczeniami. Bardzo ważne jest początkowe ustawienie i dopasowanie szyny do długości, obwodów kończyny oraz kąta zgięcia i wyprostu.
  Szyny CPM cieszą się bardzo dużą popularnością u pacjentów rehabilitowanych w domu, chcących szybko wrócić do pełniej sprawności ruchowej.

Wypożyczalnia łóżek

wypożyczalnia opole   Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych mieści się na początku ul. Witosa w miejscowości Opole. Od wielu lat zajmujemy się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych, sterowanych pilotem. Do każdego łóżka można dokupić materac z powłoką nieprzemakalną oraz wyposażenie dla osoby leżącej. Aby wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne należy skontaktować się z nami, podpisać umowę na wypożyczenie łóżka oraz ustalić odbiór. Istnieje możliwość dowozu łóżka przez naszą firmę.
  Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego mieści się przy Sklepie Medycznym, co umożliwia zapoznanie się z ofertą sklepu i uzyskanie informacji na temat potrzebnych przyrządów, wyrobów medycznych oraz informacji na temat refundacji sprzętu medycznego. W naszym sklepie można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty. W Sklepie Medycznym pracują fizjoterapeuci, którzy są przeszkoleni i posiadają doświadczenie w temacie rehabilitacji pacjenta leżącego. Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych informacji na tematy związane z rehabilitacją.