Zapraszamy do Wypożyczalni - Opole - ul. Częstochowska 11 - tel. 77 445 92 99
linia medyczna

Sprzedaż medycznych koncentratorów tlenu

Czym się zajmuje firma GortoMED?

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu ortopedycznego oraz urządzeń medycznych. Prowadzimy Sklepy Medyczne w Opolu, Nysie i Kluczborku. Sprzedajemy wyroby medyczne, sprzęt rehabilitacyjny i przedmioty związane z powrotem do zdrowia lub profilaktyką zdrowotną. Posiadamy umowę z NFZ na refundację wyrobów medycznych.


Opole - Nysa - Kluczbork

UWAGA ! Koncentrator tlenu w GortoMED
W związku z dużym zainteresowaniem zakupem koncentratora tlenu, informujemy o dostępności urządzeń w sklepach GortoMED!
Chętnych zapraszamy do zakupu aparatów medycznych Olive lub Philips Respironics.


Pulsoksymetr napalcowy

pulsoksymetr napalcowyPulsoksymetr ChoiceMMed Oxy Watch został zaprojektowany, aby mierzyć procentowy stosunek natlenowanej hemoglobiny do całej hemoglobiny.
Pomiar nasycenia krwi tętniczej tlenem otrzymywany jest poprzez skierowanie czerwonego i podczerwonego światła przez pulsujące naczynia. Pulsujące tętniczki na drodze wiązki światła powodują zmianę ilości światła wykrytego przez fotodiodę. Pulsoksymetr określa nasycenie krwi tętniczej tlenem poprzez pomiar pochłaniania światła czerwonego (660nm) i podczerwonego (940nm).
Pulsoksymetr ChoiceMMed wskazany jest do nieinwazyjnego monitorowania funkcjonalnego nasycenia krwi tętniczej tlenem (SPO2) oraz tętna mierzonego za pomocą sensora SpO2.
Może być użyty jako urządzenie do wyrywkowej kontroli w domu, klinikach i szpitalach.
Zalety pulsoksymetru
- duży, czytelny OLED,
- wygodny, nakładamy na palec i naciskamy przycisk,
- zakres pomiaru saturacji: 0-100% (dokładność ± 2% przy >70%).,
- pomiar tętna,
Cena urządzenia w sklepie: 129 zł

koncentratory tlenu

Zapraszamy zainteresowanych do zakupu urządzeń do terapii tlenowej.
Informacja 24h - tel. 608 495 040


Koncentrator tlenu Olive w Sklepie Medycznym GortoMED !

koncentratory tlenu 
Urządzenie posiada Smart timing – inteligentne wyczucie czasu, pozwalające pobierać tlen w każdym momencie
Specjalistyczne aluminiowe sito molekularne, produkowane we Francji, gwarantuje ono osiągnięcie wysokiego stężenia tlenu wytwarzanego przez urządzenie.
Urządzenie medyczne – koncentrator tlenu Olive w GortoMED !
Czystość tlenu wytwarzanego przez koncentrator wynosi około 93%, może osiągnąć nawet 96%maksymalnie, co jest wymogiem, szczególnie u chorych na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Dlatego też urządzenie jest urządzeniem medycznym, posiadającym stosowne certyfikaty.
Duża zawartość tlenu w koncentratorach Olive – do 96% !
Cena urządzenia: 2 590 zł


Koncentrator tlenu Philips Respironics EverFlo

koncentratory tlenuKoncentrator tlenu firmy Philips Respironics Everflo jest najwyższej jakości sprzętem medycznym, dedykowanym do terapii tlenowej w domu.
Domowa tlenoterapia jest metodą leczenia o udowodnionym wieloma badaniami efekcie poprawiającym komfort życia oraz wydłużającym czas przeżycia u chorych na nowotworowe choroby płuc powikłane częściową niewydolnością oddechową.
W 2008 roku, w niezależnym badaniu HME Home Medical Equipment, koncentrator Everflo został wybrany najlepszym koncentratorem tlenu na świecie.
Philips Respironics z myślą o pacjentach stworzył kompaktowy, ekonomiczny koncentrator który może być wykorzystany zarówno w szpitalu jak i w środowisku domowym.
Zobacz więcej
Zalety koncentratora EverFlo
- lekki, waga 14 kg, łatwy w transporcie,
- brak konieczności wymiany filtrów przez 2 lata,
- niski pobór energii elektrycznej,
- możliwość stosowania różnego typu butelek,
Cena urządzenia w sklepie: zadzwoń


Dlaczego lekarz przepisał terapię tlenową?

W dzisiejszych czasach wiele osób ma problemy z sercem, płucami lub innymi częściami układu odechowego. Wiele z tych osób może korzystać z terapii tlenowej. Twój organizm potrzebuje większej ilości tlenu znajdującego się w powietrzu, gdzie jest niewystarczająca ilość dla Twojego organizmu. Terapii tlenowej nie można stosować bez ograniczeń. Jeśli po rozpoczęciu terapii zauważysz u siebie niepokojące objawy, takie jak : ból głowy, rozdrażnienie, przemęczenie lub poirytowanie, natychmiast skontaktuj się z lekarzem.

Jak działa koncentrator tlenu?

Koncentrator tlenu jest najbardziej niezawodnym, efektywnym i wygodnym źródłem tlenu w dzisiejszych czasach. Zasilany jest źródłem prądu zmiennego. Koncentrator oddziela tlen z powietrza i dostarcza pacjentowi przez przewód czysty tlen o wysokim stężeniu. Nie powoduje to jednak zmniejszenia ilości tlenu w pomieszczeniu.
Zapraszamy do kontaktu z nami !
📞692 120 065


Wypożyczalnia koncentrator tlenu Opole

Gdzie wypożyczyć koncentrator tlenu?
Informacja: tel. 77 445 92 99. koncentratory tlenu

Koncentrator tlenu - Wypożyczalnia Opole

Wypożyczenie koncentratora tlenu to koszt 200 zł za miesiąc. Przy wypożyczeniu zakładamy filtr, którego koszt wynosi 30 zł. Ponadto należy wpłacić kaucję zwrotną w wysokości 300 zł. Kaucja jest zwracana w chwili oddania urządzenia.
Kolejne miesiące koszt wypożyczenia wynosi 200 zł.
UWAGA ! Nie wypożyczamy na krótszy okres niż miesiąc, przy rozpoczęciu kolejnego miesiąca, należy opłacić za kolejny.
Wypożyczając u nas otrzymujesz szkolenie z używania koncentratora oraz masz możliwość zakupu elementów, które należy wymieniać: filtr, kaniula, maska itd.
Wypożyczalnia zajmuje się wypożyczeniem aparatów firmy: Devilbiss, Olive, XY-5L. Koncentatory są przygotowane do wynajmu.
Istnieje możliwość dostarczenia do domu - opłata do uzgodnienia, w zależności od odległośći. Tel. 692 120 065

Sklepy GortoMED - Opole - Nysa - Kluczbork


Sklep Medyczny w Opolu, skrzyżowanie ul. Częstochowska 11

Czynne: pon-pt, godz. 8.00-16.00 - tel. 77 445 92 99

Sklep Medyczny w Nysie, ul. Krzywoustego 28

Czynne: pon-pt, godz.9.00-17.00 - tel. 728 442 010

Sklep Medyczny w Kluczborku, ul. Zamkowa 3

Czynne: pon-pt, godz. 9.00-17.00 - tel. 784 287 719

Mamy w swojej ofercie wiele produktów do wypożyczenia w zależności od potrzeb naszych klientów. Aby wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny prosimy o kontakt, udzielimy wszelkich informacji. Wypożyczenie produktu następuje po uzgodnieniu warunków i podpisaniu umowy. Wszelkie informacje dostępne na stronie www.gortomed.com lub 📞 692 120 065
Zapraszamy.


 

BADANIE STÓP I DOBÓR WKŁADEK INDYWIDUALNYCH


Wypożyczalnia rehabilitacyjna - szyny CPM

  Od kilku lat nowością w naszej wypożyczalni jest możliwość nabycia urządzenia do ćwiczeń biernych stawu kolanowego. Ćwiczenie wykonywane jest przy użyciu szyny CPM, jest to elektrycznie napędzane urządzenie do ćwiczeń stawu kolanowego, stawu biodrowego i stopy. Ćwiczenie na szynie CPM zapewnia ruch w stawach kończyny dolnej bez jej obciążenia, gdyż ćwiczenie odbywa się w pozycji leżącej lub półsiedzącej.
  Dostęp do tego typu urządzenia zapewnia pacjentom kontynuowanie rehabilitacji rozpoczętej na oddziale szpitalnym po zabiegach chirurgicznych oraz po ograniczeniu sprawności kończyny. Urządzenie zastępuje ciężką pracę fizjoterapeuty, dbającego o przywrócenie sprawności kończyny, jednakże zaleca się prowadzić nadzór nad ćwiczeniami. Bardzo ważne jest początkowe ustawienie i dopasowanie szyny do długości, obwodów kończyny oraz kąta zgięcia i wyprostu.
  Szyny CPM cieszą się bardzo dużą popularnością u pacjentów rehabilitowanych w domu, chcących szybko wrócić do pełniej sprawności ruchowej.

Wypożyczalnia łóżek

wypożyczalnia opole   Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych mieści się na początku ul. Witosa w miejscowości Opole. Od wielu lat zajmujemy się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych, sterowanych pilotem. Do każdego łóżka można dokupić materac z powłoką nieprzemakalną oraz wyposażenie dla osoby leżącej. Aby wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne należy skontaktować się z nami, podpisać umowę na wypożyczenie łóżka oraz ustalić odbiór. Istnieje możliwość dowozu łóżka przez naszą firmę.
  Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego mieści się przy Sklepie Medycznym, co umożliwia zapoznanie się z ofertą sklepu i uzyskanie informacji na temat potrzebnych przyrządów, wyrobów medycznych oraz informacji na temat refundacji sprzętu medycznego. W naszym sklepie można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty. W Sklepie Medycznym pracują fizjoterapeuci, którzy są przeszkoleni i posiadają doświadczenie w temacie rehabilitacji pacjenta leżącego. Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych informacji na tematy związane z rehabilitacją.