Zapraszamy do naszego sklepu - GortoMed w Opolu - ul. Głogowska 37 - tel. 602 78 00 24 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
linia medyczna

Balkoniki i podpórki rehabilitacyjne

Balkoniki i podpórki są to chodziki pomocne przy prowadzeniu rehabilitacji. Przyspieszają proces pionizacji pacjenta po leżeniu w łóżku oraz zabezpieczają przed upadkiem i jego następstwami. Tego typu urządzenia polecane są dla osób po zabiegach operacyjnych, po wypadkach lub u osób starszych.
Przyrządy te mają regulację wysokości, posiadamy także podpórki na kółkach (podpórka dwukołowa, trzykołowa, czterokołowa) oraz balkoniki kroczące lub stałe.


Sklep medyczny w Opolu


Wyroby Medyczne - przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze, refundowane przez NFZ

logo NFZNajwiększą część naszej oferty stanowią różnego typu, certyfikowane wyroby medyczne. Większość z tego typu wyrobów jest w różnym stopniu refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, czyli pacjent na zlecenie lekarza uzyskuje dopłatę do wskazanego na wniosku przedmiotu. Jako Świadczeniodawca staramy się poszerzać i uzupełniać ofertę o coraz to nowsze i lepsze produkty. Realizujemy wnioski na zaopatrzenie w sprzęt ortopedczny i środki pomocnicze.


Balkoniki rehabilitacyjne

Balkoniki rehabilitacyjne przyspieszają proces pionizacji pacjenta po leżeniu w łóżku oraz zabezpieczają przed upadkiem i jego następstwami. Tego typu urządzenia polecane są dla osób po zabiegach operacyjnych, po wypadkach lub u osób starszych.
Wszystkie balkoniki mają regulację wysokości, są lekkie i łątwe w użyciu. Balkoniki rehabilitacyjne możemy podzielić na kroczące lub stałe.


Podpórki rehabilitacyjne

Podpórki rehabilitacyje są rodzajem balkonika, chodzika. Pomagają w procesie rehabilitacji, szczególnie w pionizacji oraz zabezpieczają w dużym stopniu przed upadkiem.
Podpórki dobiera się w zależności od potrzeb klienta, zależnie od sposobu przyszłego używania. Większość podpórek ma na wyposażeniu koszyk, kółka z przdou lub z tyłu, niektóre posiadają siedzisko, na którym osoba korzystająca może usiąść i odpocząć.
Posiadamy podpórki na kółkach, podpórka dwukołowa, trzykołowa, czterokołowa.


logo Gortomed