Zapraszamy do naszego sklepu - GortoMED Opole - ul. Częstochowska 11 - tel. 602 887 966 - czynne: pon-pt - godz. 8.00 - 16.00 - Z a p r a s z a m y !
linia medyczna

Aparaty do leczenia Obturacyjnego Bezdechu Sennego

aparat philips dream stationWykrycie bezdechu sennego wymaga zaopatrzenia w specjalistyczny aparat do stosowania podczas snu.

Ważna jest tu duża świadomość o chorobie oraz zapobieganie jej skutkom.
Oferujemy kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego aparatu i maski. Mając styczność z wieloma pacjentami, zdobywamy coraz większe doświadczenie, które możemy przekazać.
Z nami idealnie dopasujesz cały zestaw do swoich potrzeb ! Zgłoś się do nas. Wystarczy skontaktować się i umówić na spotkanie.


UMÓW SIĘ NA DOBÓR APARATU DO LECZENIA BEZDECHU


Informujemy, iż nasz sklep z ul. Głogowskiej 37 w Opolu został przeniesioy na skrzyżowanie ul. Częstochowskiej z ul. Witosa w Opolu

Sklepy medyczne GortoMed w Opolu

Sklepy czynne poniedziałek - piątek


Wyroby Medyczne - przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze, refundowane przez NFZ

logo NFZ Aparaty do leczenia bezdechu sennego Apap -automatyczne, Cpap - stałociśnieniowe podlegają refundacji przez NFZ. Dopłata pacjenta zalezy od wyboru modelu aparatu oraz zalecanej maski. Rodzaj aparatu wskazuje lekarz, natomiast model, firmę może wybrać pacjent.
W naszej ofercie znajdują się różnego typu, certyfikowane wyroby medyczne. Większość z tego typu wyrobów jest w różnym stopniu refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, czyli pacjent na zlecenie lekarza uzyskuje dopłatę do wskazanego na wniosku przedmiotu. Jako Świadczeniodawca staramy się poszerzać i uzupełniać ofertę o coraz to nowsze i lepsze produkty. Realizujemy wnioski na zaopatrzenie w sprzęt ortopedczny i środki pomocnicze.


Aparty do leczenia Obturacyjnego Bezdechu Sennego

 


Życie z wykrytym bezdechem sennym

aparat cpap apap Wykrycie bezdechu sennego wymaga zaopatrzenia w aparat do stosowania podczas snu. Ważna jest tu duża świadomość o chorobie oraz zapobieganie jej skutkom.

Oferujemy kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego aparatu i maski.

Mając styczność z wieloma pacjentami, zdobywamy coraz większe doświadczenie, które możemy przekazać naszym klientom.

Z nami idealnie dopasujesz cały zestaw do swoich potrzeb !

Poranne bóle głowy znikną a Ty będziesz cieszyć się każdą chwilą.
Jeśli chcesz spać spokojnie, nie budzić sie nocy i wstawać wypoczęty, zgłoś się do nas.

Wystarczy skontaktować się z nami i umówić na spotkanie. tel. 602 887 966


 

Aparat do leczenia bezdechu Apex CPAP, APAP

aparat do leczenia bezdechu sennego Aparat powietrzny do leczenia bezdechu firmy Apex, to nowoczesne urządzenie do wytwarzania stałego, dodatniego ciśnienia powietrza w drogach oddechowych.
Aparat jest stosowany w połączeniu z przewodem doprowadzającym powietrze oraz maską na twarz.
Aparat CPAP Ich - to aparat wytwarzający stałe ciśnienie powietrza
Aparat APAP Ich - to urządzenie automatycznie dobierające ciśnienie powietrza

Każdy aparat jest wyposażony w nawilżacz powietrza, podgrzewacz i posiada możliwość zapisu danych. Ciągły zapis danych z przebiegu snu pacjenta pozwala na stałą kontrolę terapii przez lekarza.

Decyzję o konieczności stosowania urządzenia w leczeniu bezdechu podejmuje lekarz, specjalista. Celem aparatu jest wyeliminowanie zjawiska bezdechu i umożliwienie nieprzerwanego snu.
Bardzo cicha praca aparatu Apex gwarantuje spokojny sen dla osoby cierpiącej na obturacyjny bezdech senny oraz dla partnera.

Zalety aparatu Apex: aparat do leczenia bezdechu sennego aparat z nawilżaczem powietrza Ceny aparatów Apex:
 • CPAP ICH z dowolną maską – 3000,00 zł
 • Dopłata NFZ – 1890,00 zł
 • Dopłata pacjenta – 1110,00 zł

 • APAP ICH z dowolną maską– 3400,00 zł
 • Dopłata NFZ – 1890,00 zł
 • Dopłata pacjenta – 1510,00 zł


Aparat DeVilbiss SleepCube Auto Plus

aparat do bezdechu Sleep Cube Auto Aparat SleepCube Auto Plus to nowoczesny i cichy aparat do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego – jeden z nowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku.
Aparat posiada niewielką wagę, dzięki czemu jest łatwy w transporcie i nie zabiera dużo miejsca. Duży i czytelny wyświetlacz jest dodatkowym atutem. Aparat produkowany jest w USA.

SleepCube Auto Plus w połączeniu z maską donosową, nosową czy twarzowo-nosową, jest dobrym wyborem do stosowania w nocy, przy obturacyjnym bezdechu sennym. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowo podgrzewanego nawilżacza, który można zakupić osobno, jeżeli zachodzi taka potrzeba..
Urządzenie posiada jedyny na rynku, najnowocześniejszy system zapisu i odczytu danych SmartCode ™ – możliwy do wykonania na dowolnym komputerze podłączonym do internetu zapewnia właściwą kontrolę skuteczności leczenia.
Aparat CPAP SleepCube Auto zapewnia drożność dróg oddechowych wspomagając oddychanie w czasie snu.

Zalety aparatu SleepCube Auto Plus: aparat devilbiss aparat z nawilżaczem powietrza Ceny aparatów SleepCube Auto Plus:
 • Cena aparatu z maską nosową – 3540,00 zł
 • Dopłata NFZ – 1890,00 zł
 • Dopłata pacjenta – 1650,00 zł

 • Cena aparatu z maską ustno – nosową – 3740,00 zł
 • Dopłata NFZ – 1890,00 zł
 • Dopłata pacjenta – 1850,00 zł


Aparat Devilbiss SleepCube Standard Plus

aparat do bezdechu Sleep Cube Auto Aparat marki Devilbiss - SleepCube Standard Plus zapewnia drożność dróg oddechowych , wspomagając oddychanie w czasie snu.
Aparat wytwarza powietrze pod odpowiednim ciśnieniem i jest używany wraz z przewodem doprowadzającym oraz maską do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego.

Aparat SleepCube Standard Plus jest wyposażony w funkcję ulgi na wydechu, co wpływa na komfort podczas używania aparatu. Większość aparatów nowoczesnych posiada już ulgę na wydechu, która polega na zmniejszeniu ciśnienia powietrza wydalanego przez aparat podczas używania. Aparat automatycznie wykrywa moment wydechu osoby śpiącej.
Dodatkową cechą aparatu jest automatyczne włączanie aparatu i wyłączanie podczas zdjęcia maski. Jest to bardzo ważna zaleta tego urządzenia do leczenia bezdechu.
Aparat SleepCube Standard Plus może być wyposażony dodatkowo w nawilżacz powietrza oraz podgrzewacz.

Zalety aparatu SleepCube Standard Plus: aparat devilbiss aparat z nawilżaczem powietrza Ceny aparatów Sleep Cube Auto Plus:
 • Cena aparatu z maską nosową – 2100,00 zł
 • Dopłata NFZ – 1890,00 zł
 • Dopłata pacjenta – 210,00 zł

 • Cena aparatu z maską ustno – nosową – 2300,00 zł
 • Dopłata NFZ – 1890,00 zł
 • Dopłata pacjenta – 410,00 zł

 • Cena aparatu z maską donosową – 2400,00 zł
 • Dopłata NFZ – 1890,00 zł
 • Dopłata pacjenta – 510,00 zł


NOWOŚĆ !!!

Aparat Dream Station firmy Philips/Respironics

aparat philips dream station Nowoczesny aparat posiadający funkcje zwiększające efektywność terapii oraz funkcje poprawiające komfort pacjenta.
Aparat wyposażony jest w bardzo prosty w obsłudze, duży, kolorowy wyświetlacz.
Posiada funkcję SmartRamp, która w odróżnieniu od tradycyjnego rampowania, monitoruje oddech, a ciśnienie zwiększa się tylko wtedy, gdy nastąpi taka potrzeba. Na ekranie wyświetlają się dane: min. AHI(wskaźnik stopnia bezdechu sennego), ilość godzin terapii, przecieki.
Aparat automatycznie uruchamia się po założeniu maski i wyłącza po jej zdjęciu. Co miesiąc informuje o zmiani filtrów.
Dzięki funkcji bluetooth możliwe jest łączenie się z aplikacją monitorującą zapis terapii DreamMapper.
DreamStation to lekki mały aparat, który nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu możesz kontynuować terapię gdziekolwiek jesteś.


Cpap cena - Jaka jest cena?

Cena aparatu Cpap lub Apap zależy przede wszystkim od tego jakie są zalecenia lekarza kierującego na zaopatrzenie w aparat do leczenia bezdechu. Decyzja lekarza jest oparta badaniami pacjenta podczas snu. Lekarz zaleca czy pacjent ma się zaopatrzyć w aparat stałociśnieniowy -cpap, czy automatyczny -apap.
Natomiast co do zakupu odpowiedniego modelu zależy od decyzji pacjenta. Na rynku polskim mamy dostępne kilka firm, posiadających różne modele.
Wpływ na cenę ma także decyzja o zakupie nawilżacza oraz podgrzewacza powietrza.
Aparat cpap kupujemy w zestawie z maską. Rodzaj maski także ma wpływ na cenę cpap-a.
W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu, informacje: 602 887 966


UMÓW SIĘ NA DOBÓR APARATU DO LECZENIA BEZDECHU